O nás

Jsme startup o cca čtyřiceti šedesáti lidech, profitabilní a růstový, polovina týmu
se stará o vývoj produktu a druhá o jeho prodej, marketing a spokojenost klientů.

Vytváříme webové aplikace: Leady – generuje firmám nové klienty, Merk – největší databáze českých firem a nástroj pro monitoring a analýzu
médií Mediaboard. Aplikace dodáváme firmám v ČR i zahraničí za měsíční poplatek. Funguje to docela svižně, rychle rosteme (aktuálně jsme 21. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě dle Deloitte), na našich datech staví svůj obchod, marketing nebo PR většina bankovních domů, operátorů, HP, Canon, IKEA, Avast, Total, AVG, CzechInvest, Tatra, TPCA, Ogilvy a přes 2 500 dalších firem.

Ve svém oboru jsme lokálně na špici, globálně se o to snažíme. Aktuálně do týmu hledáme kolegy/kolegyně na několik obchodních
a technických pozic, budeme rádi pokud si uděláš čas na kafe a budeme moci probrat možnosti vzájemné spolupráce.

Nabízíme práci, která tě bude bavit, nadstandardní finanční ohodnocení a možnost podílet se na úspěchu.

spolecna
03

O co nám jde

Co

Vytváříme “chytrá” data, která dodáváme prostřednictvím webových aplikací.

Proč

Většina B2B firem dnes neví kdo je jejich zákazník, jak velký je trh na kterém působí či jaká je jejich pozice na něm. Zákazníky hledají už roky stejně – cold cally, posíláním obálek, SPAMem a online kampaněmi u kterých neznají návratnost a to se snažíme změnit.

Jak

Měníme to prostřednictvím “chytrých dat”. “Chytrá data” nejsou statické databáze, ale aktuální informace, které řeknou kdo je váš zákazník a pomohou najít další. Dokáží zjistit, kdo se zajímal o vaše produkty či služby a dokonce, kdo je nyní potřebuje či potřebovat bude. Umí měřit co přináší zákazníky nové a co naopak ne.

Naše data neslouží k hledání či vytváření zájmu u zákazníka, ale k měření a identifikaci jeho potřeb a jejich uspokojování. Nedodáváme tedy jen data, ale vlastně nové příležitosti.