Python Vývojář

Hledáme posilu do týmu 10 vývojářů a jedné vývojářky pro datové projekty Leady.cz, Merk.cz, Monitora.cz a další. Spojujeme velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Sledujeme vazby mezi subjekty, hledáme tuneláře, podvodníky, nebo nové zakázky. Odkrýváme propojení firem a datově podporujeme Transparency International nebo Reportéry ČT.

Department: Vývoj
Project Location(s): ČR/SR
Education: SŠ/VŠ

Dodáváme firmám kvalitní data, která jim pomáhají růst. Ve svém oboru jsme lokálně na špici, globálně se o to snažíme. Aktuálně do týmu hledáme dalšího Python vývojáře / vývojářku, tedy někoho kdo bude pomáhat rozvíjet aplikaci Merk a Open data verzi Detail.cz.

Jsme profitabilní a meziročně výrazně růstová firma. Spojujeme velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Mezi zdroje patří Jutice, ARES, sbírka listin a dalších 30 veřejných rejstříků. Monitorujeme veřejné zakázky, evropské dotace, patentové registry, ochranné známky, mediální informace, vysílání ČT, offline zdroje, sociální sítě, Linkedin, webové stránky firem a další stovky zdrojů. Na našich datech staví svůj obchod a marketing tisíce firem, ale rozhodli jsme se zprůhlednit podnikatelské prostředí v ČR a informace zveřejnit zdarma k náhledu v projektu detail.cz.

V aplikaci Merk sledujeme vazby mezi subjekty, odkrýváme propojení a datově podporujeme Transparency International nebo Reportéry ČT.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/která zapadne do týmu 7 vývojářů a jedné vývojářky a pomůže s rozvojem backendu apliakace Merk. V týmu máme zkušené kolegy, kteří se angažují v komunitě, Pyvu, Pyconu nebo se zkušeností s vývojem pro Facebook v USA, kteří Ti rádi pomohou s rozvojem.

Očekáváme alespoň základní znalost Python, Django a relačních databází.

Nabízíme práci, která vás Tě bavit, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost podílet se na úspěchu našeho snažení a v neposlední řadě seberealizaci bez korporátních hrátek. Pohodovej kolektiv a práci na projektu s přesahem do otevřených dat.

Náplň práce:

  • Vývoj backendu aplikace
  • Programovat nové funkce, nasazovat s námi nové technologie a řešit výzvy související s růstem.
  • Aktuálně řešíme věci okolo ElasticSearch, rozdělování částí systému do API, etc.

Měl bys umět:

  • Python, Django.
  • Postgres nebo jinou relační databázi.
  • Ideálně ovládat Linux.
  • Zkušenosti s Elasticsearch, Docker, neo4j vítany.
  • Nekazit srandu, hrát fotbálek na pro úrovni velká výhoda

Proč s námi

Rozvoj

Co neumíš, tě naučíme. Nemusíš mít obavy, že by jsi něco nevěděl(a). Rádi pomůžeme.

Pohoda

Takovou tu domácí atmosféru menšího týmu (cca 40 lidí, 1-2 psi).

Svoboda

Budeš mít volnou ruku při práci.

Projekt

Projekt co za to stojí. Zakládáme si na tom, že naše projekty jsou minimálně evropská špička.

Přesah

Naše data pomáhají ztransparentňovat prostředí, odkrývat korupci a klientelimus. Podporujeme hned několik neziskovek.

Volnost

Příchody, odchody, homeoffice, sickdays, dovo – pokud vše šlape, tak moc neřešíme.

Kamarádi

Práce v příjemné partě lidí.

Peníze

Nadstandardní odměnu. Víme, že lidí jako ty je málo a umíme to ocenit.

Kultura

Vstupy na konference, hokej, konzerty, výstavy pro tebe i tvoje kamarády či rodinu.

Drobnosti

Super kafe, fotbálek, PC/Mac, free občerstvení na našem baru, kancly na Smíchově na Metru a jiné drobné radosti 🙂

Zní to zajímavě?

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by si nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.

Před několika lety jsem se rozhodla pro změnu. Z korporátu jsem naskočila na palubu do start-upu a změnou jsem byla nadšená a vlastně jsem pořád 🙂 Malý tým, aplikace co dávají smysl a pomáhají klientům.

Lenka Šafránková
Customer Success Manager, v Imperu 4 roky

Pokud se chceš dozvědět víc o tom co děláme, pošli životopis a zastav se u nás na kávu.

přidej se

Kontakt

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by jsi nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.