Obchodník Senior Praha

Hledáme nového kolegu do našeho obchodního teamu, který nám pomůže prodat naše pokročilá datová řešení mezi nové zákazníky z řad velkých firem.

Department: Sales
Project Location(s): Praha
Education: SŠ/VŠ

Jsme startup o cca třiceti lidech, profitabilní a růstový, polovina týmu se stará o vývoj produktu a druhá o jeho prodej, marketing a spokojenost klientů. Vytváříme webové aplikace: Leady – generuje firmám nové klienty, Merk – kompletní databáze českých firem a nástroj pro monitoring a analýzu médií Monitora. Snažíme se jít ještě o krok dál a nabízet klientům pokročilejší formy využití dat, ať už formou různých automatizací firemních procesů, nebo nasazování naší umělé inteligence pro obchod a marketing. Služby dodáváme firmám v ČR i zahraničí. Funguje to docela svižně, aktuálně máme přes 10 000 uživatelů a na našich datech staví svůj obchod, marketing nebo PR většina bankovních domů, operátorů, HP, Canon, IKEA, Avast, Total, AVG, CzechInvest, Tatra, TPCA, Ogilvy a přes 1 000 dalších firem.

Hledáme velmi zkušeného kolegu, který nám pomůže při prodeji pokročilých datových řešení a zúročí dosavadní zkušenosti. Ideálně by měl mít dobré povědomí o tématech jako jsou big data, BI a AI. Zároveň by měl být jako doma v korporátech a státní právě. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme :).

Nabízíme práci, která tě bude bavit, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost podílet se na úspěchu firmy a v neposlední řadě seberealizaci bez korporátních hrátek.

Náplň práce:

  • Akvizice korporátních klientů.
  • Aktivní hledání příležitostí s využitím chytrých dat pro obchodní a analytické účely.
  • Aktivní upselling a crosseling – budování a rozvíjení vztahů se zákazníky.
  • Aktivní účast v prodejním procesu a obchodním týmu společnosti.

Očekáváme:

Očekáváme zkušeného člověka, který se už setkal s prodejem složitých datových řešení, umí se pohybovat ve velkých korporacích a umí hledat nové příležitosti pro nasazení dat a souvisejících nadstavbových služeb. Práce je hodně samostatná, vyžaduje častý osobní kontakt s klienty, pochopení jejich potřeb a návrh vhodných služeb. Důležitý je vhled do různých analytických a BI modelů ve velkých firmách. Velkou výhodou, ne-li podmínkou, je analytické myšlení a obecný přehled v oblasti Business Inteligence, datových skladů a v neposlední řadě umělých inteligencí.

  • Zkušenosti s prodejem datových služeb do velkých firem.
  • Drive a vidět věci v souvislostech
  • Velmi dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti.
  • Vytrvalost a trpělivost!

Proč s námi

Rozvoj

Co neumíš, tě naučíme. Nemusíš mít obavy, že by jsi něco nevěděl(a). Rádi pomůžeme.

Pohoda

Takovou tu domácí atmosféru menšího týmu (cca 40 lidí, 1-2 psi).

Svoboda

Budeš mít volnou ruku při práci.

Projekt

co za to stojí. Zakládáme si na tom, že naše projekty jsou minimálně evropská špička.

Přesah

Naše data pomáhají ztransparentňovat prostředí, odkrývat korupci a klientelimus. Podporujeme hned několik neziskovek.

Volnost

Příchody, odchody, homeoffice, sickdays, dovo – pokud vše šlape, tak moc neřešíme.

Kamarádi

Práci v příjemné partě lidí.

Peníze

Nadstandardní odměnu. Víme, že lidí jako ty je málo a umíme to ocenit.

Kultura

Vstupy na konference, hokej, konzerty, výstavy pro tebe i tvoje kamarády či rodinu.

Drobnosti

Super kafe, fotbálek, PC/Mac, free občerstvení na našem baru, kancly na Smíchově na Metru a jiné drobné radosti 🙂

Zní to zajímavě?

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by si nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.

Před několika lety jsem se rozhodla pro změnu. Z korporátu jsem naskočila na palubu do start-upu a změnou jsem byla nadšená a vlastně jsem pořád 🙂 Malý tým, aplikace co dávají smysl a pomáhají klientům.

Lenka Šafránková
Customer Success Manager, v Imperu 4 roky

Pokud se chceš dozvědět víc o tom co děláme, pošli životopis a zastav se u nás na kávu.

přidej se

Kontakt

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by jsi nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.