Obchodník Bratislava

Hledáme nového kolegu do našeho obchodního teamu v Bratislavě, který nám pomůže šířit naše řešení mezi nové zákazníky.

Department: Sales
Project Location(s): Bratislava
Education: SŠ/VŠ

Jsme startup o cca třiceti lidech, profitabilní a růstový, polovina týmu se stará o vývoj produktu a druhá o jeho prodej, marketing a spokojenost klientů. Vytváříme webové aplikace: Leady – generuje firmám nové klienty, Merk – největší databáze českých firem a nástroj pro monitoring a analýzu médií Monitora. Aplikace dodáváme firmám v ČR i zahraničí za měsíční poplatek. Funguje to docela svižně, aktuálně máme přes 10 000 uživatelů a na našich datech staví svůj obchod, marketing nebo PR většina bankovních domů, operátorů, HP, Canon, IKEA, Avast, Total, AVG, CzechInvest, Tatra, TPCA, Ogilvy a přes 2 000 dalších firem.

Hledáme energického kolegu, který pomůže našemu obchodnímu snažení a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. Ideálně by měl mít zkušenosti z prodeje služeb a řešení korporátním klientům. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme 🙂

Nabízíme práci, která vás bude bavit, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost podílet se přímo na úspěchu firmy a v neposlední řadě seberealizaci bez korporátních hrátek.

Náplň práce:

  • Akvizice B2B klientů od SME segmentu až po velké korporáty.
  • Aktivní upselling a crosseling – budování a rozvíjení vztahů se zákazníky.
  • Většinu pracovní doby práce v terénu.
  • Aktivní účast v prodejním procesu a obchodním týmu společnosti.

Očekáváme:

Očekáváme energického člověka, který už má zkušenosti s komunikací s klienty. Práce je hodně samostatná, vyžaduje častý osobní kontakt s klienty, jejich školení a pomoc s nastavením cílů a strategií. Důležitý je selský rozum a empatie. Výhodou je analytické myšlení a obecný přehled v oblasti v médiích, nebo IT.

  • Zkušenosti s komunikací s B2B klienty.
  • Drive, selský rozum.
  • Velmi dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti.
  • Schopnost vytvářet přátelskou a neformální atmosféru.

Proč s námi

Rozvoj

Co neumíš, tě naučíme. Nemusíš mít obavy, že by jsi něco nevěděl(a). Rádi pomůžeme.

Pohoda

Takovou tu domácí atmosféru menšího týmu (cca 40 lidí, 1-2 psi).

Svoboda

Budeš mít volnou ruku při práci.

Projekt

co za to stojí. Zakládáme si na tom, že naše projekty jsou minimálně evropská špička.

Přesah

Naše data pomáhají ztransparentňovat prostření, odkrývat korupci a klientelimus. Podporujeme hned několik neziskovek.

Volnost

Příchody, odchody, homeoffice, sickdays, dovo – pokud vše šlape, tak moc neřešíme.

Kamarádi

Práci v příjemné partě lidí.

Peníze

Nadstandardní odměnu. Víme, že lidí jako Ty je málo a umíme to ocenit.

Kultura

Vstupy na konference, hokej, konzerty, výstavy pro tebe i tvoje kamarády či rodinu.

Drobnosti

Super kafe, fotbálek, PC/Mac, free občerstvení na našem baru, kancly na Smíchově na Metru a jiné drobné radosti 🙂

Zní to zajímavě?

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by si nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.

Před několika lety jsem se rozhodla pro změnu. Z korporátu jsem naskočila na palubu do start-upu a změnou jsem byla nadšená a vlastně jsem pořád 🙂 Malý tým, aplikace co dávají smysl a pomáhají klientům.

Lenka Šafránková
Customer Success Manager, v Imperu 4 roky

Pokud se chceš dozvědět víc o tom co děláme, pošli životopis a zastav se u nás na kávu.

přidej se

Kontakt

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by jsi nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.