Obchodník Bratislava

Hľadáme nového kolegu do nášho obchodného tímu, ktorý nám pomôže predávať naše pokročilé dátové riešenia medzi nových zákazníkov na Slovensku. A to predovšetkým náš produkt Leady.cz, ktorý využívajú firmy ako je Avast, Ikea, Canon alebo napríklad ČSOB, alebo Orange na Slovensku.

Department: Sales
Project Location(s): Bratislava
Education: SŠ/VŠ

Sme technologická firma, profitabilná a rastová, polovica tímu sa stará o vývoj produktov a druhá o jeho predaj, marketing a spokojnosť klientov. Vytvárame webové aplikácie: Leady – generuje firmám nových klientov, Merk – kompletná databáza českých a slovenských firiem a nástroj pre monitoring a analýzu médií – Monitora. Snažíme sa ísť ešte o krok ďalej a ponúkať klientom pokročilejšie formy využitia dát, či už formou rôznych automatizácii firemných procesov, alebo nasadzovanie našej umelej inteligencie pre obchod a marketing. Služby dodávame firmám v ČR, SR a aj v zahraničí. Funguje to celkom svižne, aktuálne máme vyše 10 000 užívateľov a na našich dátach stavia svoj obchod, marketing alebo PR väčšina bankových domov, operátorov, HP, Canon, IKEA, Avast, Total, AVG, CzechInvest, Tatra, TPCA, Ogilvy a cez 1 000 ďalších firiem.

Hľadáme energického kolegu, ktorý sa ujme slovenského trhu a zúročí doterajšie skúsenosti v B2B obchode. Ideálne by mal mať skúsenosti z predaja dátových riešení korporátnym klientom. Prevezme zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a pomôže nám udržať výrazný rast, z ktorého sa v posledných rokoch tešíme 🙂.

Ponúkame prácu, ktorá vás bude baviť, nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť podieľať sa priamo na úspechu firmy a v neposlednom rade sebarealizáciu bez korporátnych hrátok.

Náplň práce:

  • Akvizícia B2B klientov od SME segmentu až po veľké korporáty.
  • Aktívny upselling a crosseling – budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi.
  • Väčšinu pracovnej doby je práca v teréne.
  • Aktívna účasť v predajnom procese a v obchodnom tíme spoločnosti.

Očekáváme:

Očakávame energického človeka, ktorý už má skúsenosti s komunikáciou s klientmi. Práca je veľmi samostatná, vyžaduje častý osobný kontakt s klientmi, ich školenia a pomoc s nastavením cieľov a stratégií. Dôležitý je sedliacky rozum a empatia. Výhodou je analytické myslenie a všeobecný prehľad v oblasti médií, alebo IT.

  • Skúsenosti s komunikáciou s B2B klientmi.
  • Drive, sedliacky rozum.
  • Veľmi dobré komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť vytvárať priateľskú a neformálnu atmosféru.

Proč s námi

Rozvoj

Co neumíš, tě naučíme. Nemusíš mít obavy, že by jsi něco nevěděl(a). Rádi pomůžeme.

Pohoda

Takovou tu domácí atmosféru menšího týmu (cca 40 lidí, 1-2 psi).

Svoboda

Budeš mít volnou ruku při práci.

Projekt

co za to stojí. Zakládáme si na tom, že naše projekty jsou minimálně evropská špička.

Přesah

Naše data pomáhají ztransparentňovat prostředí, odkrývat korupci a klientelimus. Podporujeme hned několik neziskovek.

Volnost

Příchody, odchody, homeoffice, sickdays, dovo – pokud vše šlape, tak moc neřešíme.

Kamarádi

Práci v příjemné partě lidí.

Peníze

Nadstandardní odměnu. Víme, že lidí jako ty je málo a umíme to ocenit.

Kultura

Vstupy na konference, hokej, konzerty, výstavy pro tebe i tvoje kamarády či rodinu.

Drobnosti

Super kafe, fotbálek, PC/Mac, free občerstvení na našem baru, kancly na Smíchově na Metru a jiné drobné radosti 🙂

Zní to zajímavě?

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by si nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.

Před několika lety jsem se rozhodla pro změnu. Z korporátu jsem naskočila na palubu do start-upu a změnou jsem byla nadšená a vlastně jsem pořád 🙂 Malý tým, aplikace co dávají smysl a pomáhají klientům.

Lenka Šafránková
Customer Success Manager, v Imperu 4 roky

Pokud se chceš dozvědět víc o tom co děláme, pošli životopis a zastav se u nás na kávu.

přidej se

Kontakt

Ať už za tím, že tě zaujal tenhle inzerát stojí cokoliv, myslíme, že by jsi nám o tom měl dát vědět. Napiš a rádi případně probereme vzájemná očekávání osobně.